Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Cengizoğlu nakliyat asansörlü taşınma ile artık eşyalarınız bina içerisinde beden gücüyle taşınmayacak. Son sistem asansörlerimiz ile eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde transfer etmekteyiz.Sizde eşyalarınız güven içerisinde tertemiz taşınmasını istiyorsanız bize ulaşın ve eşyanız tertemiz taşınır.Cengizoğlu asansör taşınma aşamalarımız şu şekilde gerçekleşmektedir:

Asansörlü Taşınma Aşamaları:

  • Expertiz ekibimiz gelir eşyanızı inceler ve asansörün kurulacağı noktayı belirler
  • Kat durumuna göre bir asansör belirlenir
  • Sizin belirlediğiniz saatte kamyonumuz evinizin önüne gellir
  • Bütün eşyalar uzman kadromuz tarafından paketlenir
  • Bir süre sonra asansör gelir asansör kurulur ve eşyanız güven içerisinde taşınır

Asansörlü Taşınma Avantajları

Asansörlü taşındığınız zaman eşyalarınız bina içerisinde taşınmaz direk havadan taşındığı için hiç bir yere değmez. Asansör sepetinin üstüne konur ve sonra çelik kasa aracımızın içerisine konur.Böylelikle hem zamandan kazanmış olursunuz hem de daha güvenli taşınmış olursunuz. Teknoloji hızla gelişmekte bundan dolayı nakliye de gelişmektedir.Sizde avantajlı taşınmak için asansörlü taşının.

Sabah ekiplerimiz kamyonumuz ile kapınıza yanaşır.cBütün eşyalarınızın ambalajını tek tek yapar. Toplanacak olan bütün eşyalarınızı toplar ve onları da sarar.Eviniz de bulunan mobilyaları demonte eder ve paketleriz. Evde yapılacak bütün işlemler bittikten sonra  asansörümüz kapıya yanaşır. Asansörümüzün operatörü asansörü kurar ve eşyaların taşınma süreci başlamış olur. Bir veya iki saat içerisinde bütün eşyalar kamyona yüklenmiş olur.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Cengizoğlu asansörlü nakliyat olarak da ankara ve tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Ankara cengizoğlu asansörlü nakliyat hizmetimizden bütün ankara’da oturan kişiler faydalanabilir.%100 müşteri memnuniyetli tavsiyeli nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. Ankara bölgesinde beş tane modüler asansörümüz bulunmaktadır.Kaliteli bir taşınma hizmetimiz sayesinde en çok tercih edilen firmayız.Aslında kalitemiz asansörlerimizinde aynı zamanda son sistem olmasına da bağlıdır.Bizi çağrı merkezlerimizden arayan herkese asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Kullandığımız asansör çeşitleri çok öenmlidir biz firmamızın kalitesi açısından birden çok dünyanın en güvenilir markalarını tercih ediyoruz.

  1. Horyong

2.Klass

3.Cunha

3.Woosung

Yukarıda da gördüğünüz gibi dünya markaları olan asansörleri tercih ediyoruz. İşimize verdiğimiz değer bizi hep yükseklere taşıdı. Bugün tüm Türkiye’de asansör hizmeti vermekteyiz sizde bizim ile iletişime geçip asansör hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yenimahalle Asansörlü Taşımacılık

Ankara’nın yenimahalle ilçesinde artık oturan müşterilerimiz için asansörlü taşınmayı ayaklarına getiriyoruz.Yenimahalle ilçesinde taşınan bütün eşyaların hiç zarar almama açısından cengizoğlu asansörlü taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Yenimahalle’de asansörlü taşınma şu şekilde gerçekleşmektedir: Firmamıza web sitemiz aracılığıyla (https://ankaracengizoglunakliyat.com/ ) veya telefonlarımızdan bize uluşmalıdır. Bize ulaşan müşterilerin evlerine müsait oldukları zamanda ekspertiz gönderiyoruz. Hem eşyayı inceleyip bir fiyat çıkarması ve asansörün kurulacağı yeri belirlemesidir. Bundan dolayı firmamızda hiçbir son dakika süprizi yaşamazsınız. Fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra taşıma günü belirlenir.Taşıma günü gelmeden önce kamyon şöförümüz müşterimizi arar ve bilgi verir. Sabah olduktan sonra aracımız yola çıkar ve kapıya yanaşır.

İlk önce uzman kadromuz kamyonumuzn içinde bulunan ambalaj ve paketleme malzemelerini yukarı çıkartırlar.

Call Now Button